Zpracování mezd

Pro Vás či Vaši společnost zajistíme výpočet mezd a odvodů, včetně všech souvisejících činností, tj. výpočet daňových odvodů a pojištění, roční zúčtování daní, tisk výplatních pásek, vyhotovení platebních příkazů. Připravíme veškeré dokumenty potřebné pro zdravotní pojišťovny a Správu sociálního zabezpečení.

Zastupování při jednání s úřady sociálního a zdravotního zabezpečení

Budeme Vás zastupovat při veškeré komunikaci s úřady sociálního zabezpečení, zdravotními pojišťovnami i finančními úřady.

Příprava pracovních smluv a ostatních dokumentů vyplývajících z pracovněprávních vztahů

Pracovní poměr Vašich zaměstnanců budeme doprovázet od začátku až do konce. Vyhotovíme pracovní smlouvy, dodatky ke smlouvám, i jejich výpovědi. Připravíme pro Vás veškeré statistiky. Díky našim znalostem aktuální legislativy budou Vaše pracovní smlouvy vždy v souladu se zákonem. Zajistíme pro Vás zároveň i mzdové a pracovní směrnice, případně i další interní směrnice týkající se pracovněprávní oblasti.

Vyhledávání a výběr zaměstnanců

Pomůžeme Vám při vyhledávání a výběru zaměstnanců na všechny pozice. Ačkoliv se specializujeme na pozice administrativního charakteru, určitě pro Vás nalezneme ty pravé zaměstnance i v jiných oborech.

Personální inzerce

Pokud se rozhodnete hledat zaměstnance vlastními silami a budete k tomu potřebovat inzerci, pomůžeme Vám s výběrem toho správného periodika, přípravou inzerátu i zajištěním inzerce ve vybraném periodiku.